حالت شب بالاخره به کاربران توییتر در مرورگرهای دسکتاپ هم رسید – دیجیاتو + بدترین خبر برای سرمربی پاری سن ژرمن – یونیدروید برنامه نویسی

اگر توییتر را در مرورگرهای دسکتاپ باز می کنید، خوشحال باشید چرا که گردانندگان این شبکه اجتماعی از امروز ارائه حالت شب برای این نسخه را آغاز کرده اند

اگر توییتر را در مرورگرهای دسکتاپ باز می کنید، خوشحال باشید چرا که گردانندگان این شبکه اجتماعی از امروز ارائه حالت شب برای این نسخه را آغاز کرده اند. ماه گذشته بود که یکی از مقامات تور مشهد هوایی توییتر از شروع تست حالت شب برای نسخه دسکتاپ توییتر خبر داد، اما به نظر می رسد که پس از انجام این تست یک ماهه برای تعداد محدودی از کاربران، حالا نوبت آن رسیده که بخش بزرگتری از کاربران توییتر به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

توییتر اعلام کرده که از امروز کلیه کاربران توییتر در دسکتاپ می توانند از مزایای حالت شب بهره ببرند. با تور شیراز نوروز 97 این وجود، امکان دارد که این قابلیت به بخش کوچکی از کاربران نرسیده باشد که در این صورت باید کمتر از یک هفته برای دریافت آن منتظر بمانند.

گفتنی است که از سال گذشته تا حالا، کاربران اپلیکیشن های iOS و اندروید توییتر به حالت شب دسترسی داشته اند، اما تا امروز فقط تعداد اندکی از کاربران دسکتاپ می توانستند از آن استفاده کنند.

برای خرید بلیط هواپیما ماهان دسترسی به حالت شب توییتر در دسکتاپ کافیست روی عکس پروفایل تان در گوشه بالا و سمت راست صفحه کلیک کرده و سپس به انتهای منوی عمودی نمایان شده بروید. اینجا می توانید گزینه Night Mode که آیکنی به شکل هلال ماه دارد را مشاهده نمایید.

——————-
ایسنا: به نقل از اکیپ، آنخل دی ماریا ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیدار برابر ونزوئلا آسیب دید. دی ماریا قیمت تور کیش که در پاری سن ژرمن بازی می کند سه هفته‌ای نمی تواند تیمش را به خاطر آسیب دیدگی که با آن مواجه شد همراهی کند که این باعث ناراحتی اونای امری شده است
ایسنا: به نقل از اکیپ، آنخل دی ماریا ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیدار برابر ونزوئلا آسیب دید. دی ماریا که در پاری سن ژرمن بازی می کند سه هفته‌ای نمی تواند تیمش را به خاطر آسیب دیدگی که با آن مواجه شد همراهی کند که این باعث ناراحتی اونای تور اصفهان نوروز 97 امری شده است.
سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن گفت: آسیب دیدگی دی ماریا بدترین خبر برای من بود. اصلا دوست نداشتم که این بازیکن خوب را دست دهیم.
به احتمال خیلی زیاد با آسیب دیدگی دی ماریا، سرمربی پاری سن ژرمن از ام باپه و دراکسلر در ترکیب اصلی تیمش استفاده خواهد کرد.

پاری سن ژرمن فصل جدید رقابت های لیگ فرانسه را توفانی آغاز کرده و در هر چهار دیدار خود توانسته به پیروزی برسد.

امری قیمت تور بالی درباره ام باپه گفت: خوشبختانه این بازیکنن جوان تمرین خود را با ما آغاز کرد. او آماده بازی کردن است و مشکلی ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *