رندر جدید از میت 10 و پنل جلویی میت 10 پرو لو رفتند – دیجیاتو – یونیدروید برنامه نویسی

اگر شما هم از علاقه مندان به تلفن های هوآوی هستید می توانید آخرین دستاورد @OnLeaks را دنبال کنید و رندر تلفن همراه هوآوی میت 10 را تماشا کنید
از سوی دیگر اما میت 10 پرو با نمایشگر متفاوتش، نسبت تصویر 2:1 را در اختیار مخاطبش قرار می دهد. تصویری که در بالا می بینید، عکس لو رفته از پنل جلویی مدل پرو میت 10 است.

تقریبا قیمت تور آلمان اطلاعات بسیار اندکی از میت 10 پرو در دسترس است ولی می دانیم که حالا سنسور اثر انگشت جایگاهی در قسمت جلویی تلفن ندارد و احتمالا در همان بخش پشتی دستگاه جای خوش کرده.

اگر شما هم از علاقه مندان به تلفن های هوآوی هستید می توانید آخرین دستاورد @OnLeaks را دنبال کنید و رندر تلفن همراه هوآوی میت 10 را تماشا کنید. این دستگاه نمایشگری 5.9 اینچی دارد تور ارزان ارمنستان و به نظر می رسد که ابعاد تصویر در آن 16:9 باشد و نه 2:1 که اخیر مرسوم شده.

دکمه کم و زیاد کردن صدا و دکمه پاور هر دو در قسمت راست بدنه جای خوش کرده اند. البته در این تصویر می توان ترتیب قرار گیری دوربین های دوگانه را هم تماشا کرد. همانطور که انتظار می رود، دستگاه با یو اس بی مدل سی عرضه تور ایتالیا نوروز 97 می شود و جک هدفون نیز سر جای خود قرار دارد.

سنسور اثر انگشت در قسمت جلویی دستگاه قرار گرفته که برای اولین بار چنین اتفاقی رخ داده است. در مجموع هر آنچه که از ظاهر دستگاه لازم باشد بدانیم تقریبا در این رندر قابل تماشا است ولی برای تماشای نسخه اصلی باید تا 16 اکتبر و رونمایی رسمی منتظر ماند.

نکته حائز اهمیت دیگر، باریک بودن حاشیه نمایشگر است. نه تنها از طرفین حاشیه نمایشگر این دستگاه تور تایلند نوروز 97 بسیار باریک شده بلکه از بالا و پایین هم حواشی از بین رفته اند تا جا برای نمایشگر باز شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *