نویر: بایرن آماده هر چالشی است + اینستاگرام امکان ارسال مستقیم استوری به اپلیکیشن فیسبوک را آزمایش می کند – دیجیاتو – یونیدروید برنامه نویسی

ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ روزهای سختی را با کارلو آنچلوتی پشت سر می‌گذارد. این تیم فصل قبل نتوانست انتظارات را برآورده کند و هواداران انتظار زیادی از تیم خود در فصل جاری دارند

ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ روزهای سختی را با کارلو آنچلوتی پشت سر می‌گذارد. این تیم فصل قبل نتوانست انتظارات را برآورده کند و هواداران انتظار زیادی از تیم خود در فصل جاری دارند.

او تور ارزان بالی گفت: بایرن تیم بزرگی است و آماده است که هر چالشی را پشت سر بگذارد. لام و آلونسو بازیکنان بسیار خوبی بودند اما با رفتن دو بازیکن به مشکل نخواهیم خورد.

سنگربان بایرن ادامه داد: در تیم ما بازیکنان با استعداد زیادی بازی می کنند که می توانند جای خالی هر بازیکنی را پر کنند. به هواداران می گویم که نگران چیزی نباشند. ما با قدرت به کار خود ادامه می دهیم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.
بایرن در تور مراکش نوروز 97 فصل جاری دو بازیکن بسیار خوب و باتجربه خود یعنی فیلیپ لام و ژابی آلونسو را در اختیار ندارد. آنها از فوتبال خداحافظی کرده‌اند و بسیاری براین باور هستند که بایرن در غیاب این دو بازیکن خود به مشکل خواهد خورد.

مانوئل نویر که با خداحافظی لام بازوبند کاپیتانی بایرن را بر بازو می بندد تاکید کرد که تیمش با رفتن لام و آلونسو ضعیف نمی شود.

——————-

اینستاگرام خرید بلیط هواپیما به تازگی تست یک قابلیت آزمایشی را آغاز کرده که به لطف آن بتوان استوری ها را مستقیما با اپلیکیشن فیسبوک به اشتراک گذاشت، اقدامی که مشخصا برای افزایش تعامل کاربران فیسبوک با قابلیت استوریز انجام گرفته است

استقبال از استوری ها در فیسبوک ابدا با استقبال پرشوری که در اینستاگرام از آن شده قابل مقایسه نبوده است.

اپلیکیشن تور ارزان برزیل رسمی فیسبوک، تست قابلیت استوریز را از اوایل ماه ژانویه امسال آغاز کرد. از آن زمان تا کنون کاربران فیسبوک هم می توانند درست مثل اعضای اینستاگرام، روی تایم لاین شان عکس و ویدیو بارگذاری کرده و آن ها را با انواع متن و فیلتر و استیکر تزئین کنند. با این وجود، تا این لحظه استقبال از استوری ها در فیسبوک ابدا با استقبال پرشوری که در اینستاگرام از آن شده قابل مقایسه نبوده است.

اینستاگرام تور اهواز به تازگی تست یک قابلیت آزمایشی را آغاز کرده که به لطف آن بتوان استوری ها را مستقیما با اپلیکیشن فیسبوک به اشتراک گذاشت، اقدامی که مشخصا برای افزایش تعامل کاربران فیسبوک با قابلیت استوریز انجام گرفته است.

از آنجا که این قابلیت فعلا مراحل تست را پشت سر می گذراند، انتشار آن در نسخه پایدار اینستاگرام هنوز قطعی نیست. اما در صورت انتشار، کاربران اینستاگرام می توانند ضمن بارگذاری تور ارزان مراکش استوری به شیوه سابق آن ها را مستقیما در اپلیکیشن فیسبوک هم به اشتراک بگذارند.

به همین خاطر اینستاگرام تصمیم گرفته که با برقراری این تعامل، تا حدی به افزایش محبوبیت استوری ها در اپلیکیشن فیسبوک کمک کرده باشد. در انتها بد نیست بدانید که قابلیت ارسال استوری از ماه پیش برای کاربران فیسبوک در دسکتاپ هم فراهم شده، هر چند که فعلا در مرحله آزمایشی به سر می برد و در دسترس تعداد محدودی قیمت تور خارجی ارزان از کاربران قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *