استقبال از آیفون 6.1 اینچی آتی اپل چگونه خواهد بود – دیجیاتو – یونیدروید برنامه نویسی

مینگ-چی کو، تحلیلگر با سابقه موسسه «KGI Securities» اطلاعاتی در مورد مشخصات و زمان عرضه آیفون بهره مند از نمایشگر 6
البته کو افزوده که پیش بینی میزان عرضه ممکن است به علت نحوه قیمت گذاری این آیفون تغییر کند ولی او معتقد است که قیمت تلفن هوشمند یاد شده در آمریکا بین 700 الی 800 دلار خواهد بود. همچنین به طور دقیق تر پیش بینی شده که در صورت تعیین قیمت 699 دلاری تعداد 105 تا 115 میلیون واحد و در صورت ارائه آیفون مذکور با قیمت 799 دلار تعداد 95 تا 105 میلیون دستگاه به بازار عرضه خواهد شد.

به گفته این تحلیلگر مشهور، قرار است آیفون ارزان قیمت تر 6.1 اینچی در نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی شود؛ آیفونی که احتمالاً برخی از مشخصات آیفون 10 (بررسی دیجیاتو) از جمله Face ID را به ارث خواهد برد. البته انتظار می رود این بار اپل بتواند موبایل یاد شده را با قیمت به صرفه تری روانه بازار کند.

تحلیلگر ارشد موسسه KGI Securities افزوده که قیمت می تواند بسته به دیدگاه اپل نسبت به اینکه این موبایل جانشین کدام یک از آیفون های 8 یا 8 پلاس باشد، تغییر کند. پیش از این از سوی موسسه KGI اعلام شده بود که آیفون 6.1 اینچی از برد منطقی غیر چند لایه به همراه باتری مستطیلی بهره خواهد برد؛ مشابه با همان مواردی که پیش از این در آیفون های 8 و 8 پلاس پیاده سازی شده بود.

مینگ-چی کو، تحلیلگر با سابقه موسسه «KGI Securities» اطلاعاتی در مورد مشخصات و زمان عرضه آیفون بهره مند از نمایشگر 6.1 اینچی را در اختیار رسانه ها قرار داده است.

گمانه زنی مینگ-چی کو در مورد آیفون 6.1 اینچی 2018

بدین منظور اپل می تواند از نمایشگر ارزان قیمت تر LCD (به جای OLED آیفون 10) بهره ببرد و در عین حال از فریم آلومینیومی در کنار دوربین اصلی تکی استفاده کند و حتی فناوری لمس سه بعدی (3D Touch) را نیز حذف نماید.

«کو» انتظار دارد که آیفون مذکور 50 درصد از میزان عرضه آیفون های آتی را به خود تخصیص دهد و در سال 2019 نیز فروش خوبی را تجربه کند. بر اساس تخمین های اخیر پیش بینی می شود اپل موفق شود در سال 2018 حدود 200 میلیون آیفون را روانه بازار کند.

در نهایت باید گفت بر اساس گمانه زنی ها 3 آیفون آتی در ماه های سپتامبر تا اکتبر سال جاری میلادی (شهریور تا آبان سال 97) معرفی خواهند شد.

iPhone X

بر اساس گمانه زنی های پیشین، اپل در سال جاری میلادی سه آیفون را روانه بازار خواهد کرد؛ یک جایگزین 5.8 اینچی برای آیفون 10، یک مدل ارزان قیمت تر 6.1 اینچی با نمایشگر LCD و یک نسخه 6.5 اینچی با نمایشگر OLED با نام احتمالی آیفون 10 پلاس.

بر اساس ادعای این تحلیلگر در دوره چرخه عمر آیفون 6.1 اینچی آتی (از فصل انتهایی سال 2018 تا فصل سوم سال 2019) انتظار عرضه 100 میلیون واحد از این آیفون می رود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *