مامیچ: شفر، استقلال را متحول کرده است + گوگل ابزاری شبیه به تکنولوژی پرده سبز سینما را به یوتوب می آورد – یونیدروید برنامه نویسی

خبرگزاری فارس: زوران مامیچ، سرمربی تیم فوتبال العین امارات در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر بازی برای العین یک مبارزه و آزمایش جدید است
خبرگزاری فارس: زوران مامیچ، سرمربی تیم فوتبال العین امارات در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر بازی برای العین یک مبارزه و آزمایش جدید است. می خواهیم از فضای مثبتی که داریم استفاده کنیم تا به اهدافمان در لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

سرمربی کروات عنوان کرد: العین با استقلال کامل متفاوتی نسبت به سال گذشته مواجه می شود. هر مسابقه‌ای ویژگی های خاص خودش را دارد و بازی های گذشته حکم گذشته را دارند. می خواهیم از فضای مثبتی که اکنون داریم نهایت استفاده را کنیم مخصوصا حضور هواداران در ورزشگاه به ما کمک زیادی خواهد کرد.باید بازی اخیر خود مقابل الوحده را فراموش کنیم چون العین به صورت کلی هیچ گاه به یک بازی فکر نمی‌کند بلکه تمرکز ما در تمام بازی ها است.از بازیکنانم خواستم که با روحیه بالا و احترام به رقیب وارد زمین بازی شوند مخصوصا اینکه استقلال در شرایط کنونی وضعیتش کاملا متفاوت از سال گذشته است و صدرنشین گروه ما در لیگ قهرمانان آسیا است.

وی افزود: آمادگی برای هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به شکلی که می خواستم پیش نرفت ولی العین در این بازی تنها به دنبال ۳ امتیاز بازی است تا ۴ امتیازی که در ۲ بازی اخیر از دست داده است را جبران کند.وینفرد شفر، سرمربی آلمانی از زمانی‌که هدایت استقلال را به دست گرفت، پیشرفت خوبی را در این تیم ایجاد کرد و به نظرم اکنون استقلال در بهترین حالتش به سر می‌برد.

——————-

گوگل به تازگی از تکنولوژی ویرایش ویدیو جدید خود پرده برداشت که عملکردی مشابه به پرده سبز سینما دارد
گوگل به تازگی از تکنولوژی ویرایش ویدیو جدید خود پرده برداشت که عملکردی مشابه به پرده سبز سینما دارد. این تکنولوژی که «تقسیم بندی ریل تایم ویدیوهای موبایل» (Mobile Real-time Video Segmentation) نام دارد به کاربران اجازه می دهد تا پس زمینه ویدیوهایی که از طریق اپلیکیشن یوتوب می گیرند را به دلخواه عوض کنند.

البته افکت های استفاده شده در ابزار جدید یوتوب هنوز با آن چیزی که انتظار داریم فاصله دارند ولی خود گوگل اذعان داشته که افکت های کنونی فعلا برای تست تکنولوژی هستند. هنوز مشخص نیست مرحله آزمایشی این ابزار، چه زمانی به پایان می رسد.

در حال حاضر ابزار تغییر پس زمینه در مرحله بتا به سر می برد و کسانی که به آن دسترسی دارند، می توانند از این ابزار در بخش استوری های یوتوب استفاده کنند؛ چند ماه پیش گوگل نیز به اینستاگرام و فیسبوک پیوست و استوری ها را به یوتوب آورد.

استوری های یوتوب

با توجه به گفته های گوگل، مهندسین این کمپانی برای ساخت ابزار جدید یوتوب از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده کرده اند: «تکنولوژی تقسیم بندی جدیدمان به سازندگان ویدیوها این امکان را می دهد تا بدون افزایش هزینه و کمک گرفتن از تجهیزات خاصی، پس زمینه ویدیوها را با یک چیز دیگر جایگزین نمایند.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *