نمایشگرهای بدون حاشیه به موبایل های میان رده و اقتصادی راه می یابند – دیجیاتو + استرس زیادی به خاطر انتقال به بارسا دارم – یونیدروید برنامه نویسی

به گزارش یک موسسه تحقیقات بازار چینی به نام All View Cloud در سال جاری میلادی شاهد افزایشی چشمگیر در موبایل های بهره مند از نمایشگرهای بدون حاشیه خواهیم بود

برآوردهای این موسسه حاکی از این است که 40 درصد از موبایل هایی که در سال 2018 به بازارهای بین المللی راه پیدا می کنند، از صفحه نمایش بدون لبه برخوردار خواهند بود.

بر این اساس در سال گذشته تعداد موبایل های مجهز به نمایشگرهای بدون حاشیه با پنل های LTPS ، AMOLED و LCD به ترتیب 139، 46.1 و 24.8 میلیون دستگاه بوده است.

علاوه بر این تولیدکنندگان عمده با هدف جذب مشتریان بیشتر، اسمارت فون های میان رده و حتی اقتصادی را هم به این پنل ها مجهز خواهند کرد.کارشناسان AVC عقید دارند که سایز صفحه نمایش اغلب پرچمدارها در این سال حداقل 6 اینچ خواهد بود اما در مورد محصولات میان رده و اقتصادی به 5.6 اینچ محدود می شود. این در حالی است که سایز صفحه نمایش اغلب پرچمدارهای سال گذشته بین 5.7 تا 6.2 متغیر بوده است و محصولات کوچکتر از 6 اینچ با 69.2 درصد سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده بودند.

در بخش دیگری از این گزارش تاکید شده که پنل های AMOLED نسبت به مدل های LTPS و LCD محبوبیت بیشتری پیدا کرده و گزارش های سامسونگ به عنوان بزرگترین ارائه کننده پنل های AMOLED  نیز مؤید این مطلب است.

به گزارش یک موسسه تحقیقات بازار چینی به نام All View Cloud در سال جاری میلادی شاهد افزایشی چشمگیر در موبایل های بهره مند از نمایشگرهای بدون حاشیه خواهیم بود.

——————-

ورزش سه: هفته هاست که مذاکره بین بارسلونا و باشگاه گرمیو برای انتقال آرتور هنریکه ادامه دارد و به نظر می رسد که دو طرف در حال رسیدن به توافقات نهایی هستند
زبان اسپانیایی؟« هنوز چیزی امضا نشده و تا رسمی نشدن انتقالم، یادگیری اسپانیایی را شروع نخواهم کرد. البته که باید اسپانیایی یاد بگیرم تا صحبت های مربی را بهتر متوجه شوم.»

ورزش سه: هفته هاست که مذاکره بین بارسلونا و باشگاه گرمیو برای انتقال آرتور هنریکه ادامه دارد و به نظر می رسد که دو طرف در حال رسیدن به توافقات نهایی هستند. روز گذشته موندودپورتیوو، تصویری از وکلای آرتور در فرودگاه بارسلونا منتشر کرد و نوشت که خیلی زود انتقال او به بارسا نهایی خواهد شد.
بارسلونا پس از نهایی کردن انتقال، این بازیکن را تا ژوئن 2019 به گرمیو قرض خواهد داد.

آرتور در مصاحبه با رسانه های برزیلی در مورد انتقالش به بارسا گفت:« خیلی استرس دارم و طبیعی است که به خاطر این انتقال مهم عصبی شده باشم. این قدمی بسیار مهم در فوتبال من است و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.

وکلای من در حال نهایی کردن انتقال هستند و در چنین شرایطی ترجیح می دهم در کنار خانواده ام باشم، چون به من آرامش می دهند. تقریبا مطمئنم که به بارسا خواهم پیوست.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *