طنز؛ درخت‌ها وسط مجلس! + هدست های واقعیت مجازی آکیلس ریفت در سراسر جهان از کار افتادند – دیجیاتو – یونیدروید برنامه نویسی

پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: دیروز با آقای رحیم‌مشایی قرار داشتم و نرفتم سر قرار. بعد از دو ساعت زنگ زد و گفت: چرا من را کاشتی اینجا؟ گفتم از آنجا که شما اعلام استقلال کردی و گفتی درختی، به مناسبت هفته درخت‌کاری، گفتم شما را بکارم
از آنجا که درخت مثل خاری در چشم مسئولان و بسازبفروش‌ها و مردم است؛ یعنی مسئولان، جنگل‌ها را از بین می‌برند، بسازبفروش‌ها باغ‌ها را از بین می‌برند و مردم هم تا جایی که دستشان برسد درخت‌ها و بته‌ها را از بین می‌برند، پیشنهاد می‌شود درخت را بی‌خیال شویم و رودروایسی را کنار بگذاریم و جای درخت‌کاری، جاپارک به شهر اضافه کنیم. والا.

پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: دیروز با آقای رحیم‌مشایی قرار داشتم و نرفتم سر قرار. بعد از دو ساعت زنگ زد و گفت: چرا من را کاشتی اینجا؟ گفتم از آنجا که شما اعلام استقلال کردی و گفتی درختی، به مناسبت هفته درخت‌کاری، گفتم شما را بکارم.

مدت‌ها همه می‌گفتند اگر اصلاح‌طلبان و شبه‌اصلاح‌طلبان و شبیه اصلاح‌طلبان، وارد مجلس شوند مشکلات حل می‌شود. به همین منظور ما به لیست امید رأی دادیم که بعد فهمیدیم اگر صندلی خالی می‌گذاشتند توی مجلس، بیشتر به ‌نفع ما بود. بنابراین ما رسما اعلام می‌کنیم در انتخابات سال گذشته ما به ١٣٠ ، ٤٠ تا درخت رأی دادیم! به همین مناسبت از مسئولان شهرداری تقاضا داریم با انتقال درخت‌ها و چنارهای مجلس به خیابان ولیعصر موافقت کنند. دمتان گرم.

ما هرچی را می‌خواستیم فراموش کنیم، اسمش را روی یک روز گذاشتیم؛ مثل روز زن، مثل آزادی مطبوعات، مثل روز هوای پاک، روز طبیعت، روز ملی‌شدن نفت و روز درخت. می‌بینید؟ هر چیزی که توی تقویم برایش یک روز خاص هست، عملا باید فاتحه‌اش را بخوانیم.

——————-

از شب گذشته، مردم سراسر جهان قادر به استفاده از هدست های واقعیت مجازی آکیلس ریفت خود نبودند

بعد از شکایت کاربران، یکی از سخنگویان آکیلس سریعاً از بروز این مشکل ابراز آگاهی کرد و گفت که تیم آکیلس مشغول شناسایی مشکل و فراهم آوری دسترسی دوباره به نرم افزار ریفت است. اگرچه در ابتدا مشخص نبود چه مسئله ای باعث بروز این مشکل شده، آکیلس مدتی بعد اعلام کرد که همه چیز به باطل شدن جواز امنیتی ریفت مربوط می شود.

آکیلس توضیح می دهد که برای مقاصد امنیتی، از جوازی مخصوص استفاده می کند تا مطمئن شود نرم افزاری که به دست کاربران رسیده توسط خود این کمپانی توسعه یافته است. این جواز حالا منقضی شده و آکیلس به دنبال راهی برای برطرف سازی مشکل است؛ هرچند که ظاهراً ابطال جواز امنیتی، مشکلاتی در روند رایج ارائه به روزرسانی ها ایجاد کرده است.

از شب گذشته، مردم سراسر جهان قادر به استفاده از هدست های واقعیت مجازی آکیلس ریفت خود نبودند. بنابر پست های ایجاد شده در فروم پشتیبانی آکیلس، کاربران هنگام استفاده از این هدست ها با ارور عدم دسترسی به سرویس ران‌تایم آکیلس مواجه می شوند.

کمپانی زیرمجموعه فیسبوک تا به این لحظه تاریخ دقیقی برای انتشار به روزرسانی خود تعیین نکرده و مشخص نیست کاربران تا چه زمانی از غرق شدن در جهان های مجازی محروم خواهند بود اما در صورتی که آکیلس قادر به برطرف سازی مشکل باشد، این پست به روزرسانی خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *