به زودی نقشه جدیدی با نام Savage به بازی PUBG اضافه خواهد شد + «ماجراهای حسنی و عمو رادش» در نیاوران – یونیدروید برنامه نویسی

بازی PUBG همچنان برای ماندن در کورس رقابت با رقیب مستقیم خود یعنی Fortnite تلاش می کند
تا آن زمان می توانید از حالت جدیدی که به بازی اضافه شده است، لذت ببرید. در این حالت، تفنگ های منوری در نقشه گنجانده شده اند و در صورتی که یکی از افراد جوخه شما به آن دسترسی پیدا کند، می توانید با استفاده از آن درخواست بسته کمکی کنید که شامل سلاح و سایر اقلامی است که طی بازی به دردتان خواهد خورد.

بازی PUBG همچنان برای ماندن در کورس رقابت با رقیب مستقیم خود یعنی Fortnite تلاش می کند. در همین راستا، نقشه جدیدی برای این بازی با نام Savage معرفی شده که مساحتی 4 کیلومتر در 4 کیلومتر دارد.

توسعه دهندگان این عنوان در تلاش اند تا به هر شکلی، از خارج شدن بازی PUBG از دور رقابت بازی های بتل رویال جلوگیری کنند. این عنوان در روزهای اخیر با بحران تقلب بعضی از کاربران خود روبرو است.

پیش از این دو نقشه برای این بازی در دسترس بودند و با اضافه شدن Savage که مساحت کمتری نسبت به این نقشه ها دارد، شاهد افزایش تنش و سرعت بازی خواهیم بود.

بازی PUBG

مرحله ابتدایی آزمایش این نقشه به صورت محدود از 13 فروردین شروع شده و تا 16 ام همین ماه ادامه خواهد داشت. امکان ثبت نام کاربران پابجی برای شرکت در این مرحله وجود دارد و سازندگان این بازی اعلام کرده اند که بزودی اطلاعات بیشتری را در این رابطه منتشر خواهند کرد.

——————-

خبرآنلاین: نمایش کودک «ماجراهای حسنی و عمو رادش» این‌روزها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

مهرداد نظری که طراحی و کارگردانی این نمایش را برعهده دارد به همراه نصرالله رادش در «ماجراهای حسنی و عمو رادش» بازی می‌کند که پس از گذشت 24 سال بار دیگر در کنار هم در یک اثر هنری به ایفای نقش پرداخته‌اند
او اضافه می‌کند: «پیش از این کار را من با فرمت دیگری در پالیز اجرا رفته بودم که با آمدن رادش ادیت شد و تغییراتی پیدا کرد و حدود دو سه ماه تمرین کردیم تا برای اجرای آماده شد.»

خبرآنلاین: نمایش کودک «ماجراهای حسنی و عمو رادش» این‌روزها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

مهرداد نظری که طراحی و کارگردانی این نمایش را برعهده دارد به همراه نصرالله رادش در «ماجراهای حسنی و عمو رادش» بازی می‌کند که پس از گذشت 24 سال بار دیگر در کنار هم در یک اثر هنری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نمایش «ماجراهای حسنی و عمو رادش» که پیش از این در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه رفته بود، هر شب ساعت 18:30 در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

نظری درباره چگونگی شکل‌گیری ایده این نمایش می‌گوید: «دو سال پیش رادش عزیز به من لطف داشت و از من درخواست کرد به واسطه تجربه‌ای که در کار کودک داشتم. یک فعالیت مشترکی را در این حوزه باهم شروع کنیم و نمایش «ماجراهای حسنی و عمو رادش» را کلید زدیم. بنا داریم این کار را در نقاط مختلف تهران و ایران اجرا کنیم و اگر شرایط مهیا شد برنامه کودکی هم با همین عنوان در تلویزیون داشته باشیم.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *