پیش فروش اسنشال فون آغاز شد؛ اندی روبین وعده پشتیبانی نرم افزاری دو ساله می دهد – دیجیاتو + دیدار ترامپ با تیم امنیت ملی آمریکا – یونیدروید برنامه نویسی

بعد از مدت ها انتظار، اسنشال فون (یا به عبارت دیگر، موبایل Essential PH-1) کمپانی اسنشال، بالاخره از امروز برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته و به گفته اندی روبین، موسس کمپانی و خالق اندروید، «هر چند ماه یک بار» تجهیزات جانبی جدیدی برای دستگاه عرضه خواهد شد؛ اما معلوم نیست این پشتیبانی سخت افزاری تا چه زمانی ادامه می آید
بعد از مدت ها تور ارزان برزیل انتظار، اسنشال فون (یا به عبارت دیگر، موبایل Essential PH-1) کمپانی اسنشال، بالاخره از امروز برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته و به گفته اندی روبین، موسس کمپانی و خالق اندروید، «هر چند ماه یک بار» تجهیزات جانبی جدیدی برای دستگاه عرضه خواهد شد؛ اما معلوم نیست این پشتیبانی سخت افزاری تا چه زمانی ادامه می آید.

دوربین Essential 360 در حال حاضر نخستین سخت افزار جانبی اسنشال فون به حساب می آید که به تور هند پین های مغناطیسی پشت دستگاه متصل شده و امکان فیلم برداری 360 درجه ای را فراهم می آورد. روبین از مدت ها پیش اعلام کرده بود که کمپانی اسنشال قصد دارد اکوسیستمی کامل حول نخستین محصول تجاری خود پدید آورد.

اسنشال فون در حال حاضر با قیمت 699 دلار از طریق آمازون  و اسپرینت قابل پیش خرید است و آمازون قرار است در روز یکم سپتامبر (10 شهریورماه)، آن را به دست مشتریان برساند. با این همه، ممکن است تاریخ تور لحظه آخری مقرر صرفاً رزرو شده باشد و اسنشال فون، زودتر از این تاریخ به دست پیش خرید کنندگان برسد.

علاوه بر این، اسنشال وعده دو سال پشتیبانی نرم افزاری و سه سال پشتیبانی امنیتی از دستگاه خود داده است که البته فرقی با رویکرد سایر تولیدکنندگان مانند ال جی و سامسونگ ندارد. بنابراین دارندگان اسنشال فون می توانند انتظار دریافت اندروید O و اندروید P را نیز داشته باشند؛ اما سرعت عرضه به روزرسانی تور ارزان بانکوک برای دستگاه هم فاکتور دیگری است که هنوز صحبتی درباره آن به میان نیامده.

——————-
خبرگزاری ایسنا: قرار است رئیس جمهور آمریکا امروز جمعه درباره اعزام چندین هزار سرباز و یا خروج تمامی پیمانکاران خصوصی و نظامی که برای کمک به وضعیت افغانستان اعزام شده بودند، تصمیم بگیرد
کاخ سفید در باره این نشست اعلام کرد: رئیس‌جمهور آمریکا تور ایتالیا نوروز 97 به همراه معاونش با تیم امنیت ملی این کشور درباره بررسی استراتژی آسیای جنوبی دیدار می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: قرار است رئیس جمهور آمریکا امروز جمعه درباره اعزام چندین هزار سرباز و یا خروج تمامی پیمانکاران خصوصی و نظامی که برای کمک به وضعیت افغانستان اعزام شده بودند، تصمیم بگیرد.
این نشست در حالی انجام می‌شود که برخی از مقامات نظامی ترامپ بر این باورند که جنگ افغانستان به یک بن‌بست قیمت بلیط هوایی تبدیل شده است و با گذشت چندین سال از این جنگ و کمک‌های آمریکا و دیگر کشورهای عضو ناتو هنوز نیروهای امنیتی افغانستان در مبارزه با طالبان با چالش روبه‌رو هستند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا امروز با تیم امنیت ملی خود در کمپ دیوید دیدار و گفت‌وگو می‌کند. محور اصلی این دیدار تصمیم‌گیری درباره الزام فرستادن سربازان بیشتر به افغانستان است.

از برنامه‌های تور کیش هوایی محتمل درباره افغانستان فرستادن هزاران نیروی بیشتر به این کشور است. در مقابل این احتمال نیز وجود دارد که در این نشست بر خروج کامل پیمانکاران نظامی خصوصی که برای کمک به افغان‌ها و تقویت وضعیت شکننده امنیتی در این کشور اعزام شده بودند، رای داده شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *