کامپیوتر آل-این-وان ایسر Aspire S24 کمتر از 6 میلیمتر ضخامت دارد – دیجیاتو – یونیدروید برنامه نویسی

این روزها کامپیوترهای آل-آین_وان نیاز به کیس ها را در کاربری روزمره (غیر از گیمینگ) از بین برده اند و با طراحی جمع و جور و توانمندی پردازشی قابل قبول، در بسیاری از دفاتر و حتی خانه ها به کار گرفته می شوند

یکی تور کرمان هوایی از ویژگی های جالب محصول جدید ایسر، وجود شارژر وایرلس در قسمت پایه دستگاه بوده که امکان شارژ باتری تلفن هوشمند (در صورت پشتیبانی از شارژ بی سیم) را فراهم می کند. گفتنی است مشخصات فنی Aspire S24 بسته به بازار مقصد اندکی متفاوت بوده و اوایل زمستان با قیمت 999 دلار به بازار عرضه می شود.

حاشیه های نمایشگر Aspire S24 تنها 2.7 میلیمتر ضخامت دارند

کامپیوتر قیمت تور یزد مورد بحث از نسل هشتم پردازنده های اینتل بهره برده و در صورت تمایل کاربر، امکان استفاده از رم تور ارزان اروپا «Optane» نیز در آن وجود دارد.  Aspire S24 همچنین به یک SSD 256GB و هارد 2 ترابایتی مجهز شده، و از سیستم عامل ویندوز 10 برخوردار است.

این روزها کامپیوترهای آل-آین_وان نیاز به کیس ها را در کاربری روزمره (غیر از گیمینگ) از بین برده اند و با طراحی جمع و جور و توانمندی پردازشی قابل قبول، در بسیاری از تور اهواز زمینی دفاتر و حتی خانه ها به کار گرفته می شوند.

حال شرکت تایوانی ایسر باریک ترین کامپیوتر آل-این-وان بازار تحت عنوان «Aspire S24» را با ضخامت 5.97 میلیمتر در نمایشگاه IFA معرفی کرده که نمایشگر 23.8 اینچی آن، 90 درصد کل پنل را شامل شده و حاشیه های صفحه نمایش در بالا و دو طرف تنها 2.7 میلیمتر ضخامت دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *