معرفی 10 بازی مشابه Clash of clans + پایان همکاری PSG با اسپانسر اماراتی – یونیدروید برنامه نویسی

بازی هم آنقدر عمق دارد که حسابی سرگرمتان کند و هم بسیار در دسترس است. با این حال مانند هر کس دیگر شما هم نهایتا از این بازی زده خواهید شد
بازی هم آنقدر عمق دارد که حسابی سرگرمتان کند و هم بسیار در دسترس است. با این حال مانند هر کس دیگر شما هم نهایتا از این بازی زده خواهید شد. اگر به دنبال جایگزینی برای clash of clans هستید اما همچنان می خواهید بازی شبیه به همان را انجام دهید باید بگویم جای درستی آمدید. در ادامه به شما ۱۰ بازی مشابه clash of clans را معرفی می کنم که در نوع خود عالی هستند:

——————-

ایسنا: به نقل از الشرق، پاری سن ژرمن به جذب بازیکنان بزرگی مثل نیمار، کاوانی، دی ماریا، دراکسلر، تیاگو سیلوا و چندین بازیکن سرشناس دیگر به یکی از بهترین و باکیفیت ترین تیم های اروپایی تبدیل شده است

بعد از تنش سیاسی قطر و امارات در هفته های اخیر باشگاه پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که به همکاری خود با اسپانسر اماراتی پایان دهد و شرکت هواپیمایی قطر را به عنوان اسپانسر جدید خود معرفی کند.

ایسنا: به نقل از الشرق، پاری سن ژرمن به جذب بازیکنان بزرگی مثل نیمار، کاوانی، دی ماریا، دراکسلر، تیاگو سیلوا و چندین بازیکن سرشناس دیگر به یکی از بهترین و باکیفیت ترین تیم های اروپایی تبدیل شده است.

مالکیت این باشگاه را ناصر الخلیفی قطری برعهده دارد. از سال 2005 تا الان اسپانسر این باشگاه فرانسوی شرکت هواپیمایی امارات بود.

پاری سن ژرمن فصل جدید رقابت های لیگ فرانسه را با پیروزی آغاز کرد و  توانست با نتیجه دو بر صفر آمیان را از پیش رو بر دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *