سومین لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران با حضور نزدیک به 7000 شرکت کننده آغاز به کار کرد – دیجیاتو + گلر سوریه: گل نخوردن برای ما در اولویت است – یونیدروید برنامه نویسی

سرانجام سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران، امروز شروع به کار کرد
سرانجام سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران، امروز شروع به کار کرد. این مسابقات با حضور نزدیک به 7000 شرکت کننده، رکورد تعداد شرکت کنندگان در دو دوره قبلی را پشت سر گذاشت.

رشته های سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران شامل عناوین PES 2017 و FIFA 17 برای کنسول های تور اصفهان لحظه آخری پلی‌ استیشن 4 و ایکس‌ باکس 360، بازی Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی‌ های هوشمند و در نهایت بازی Counter Strike Global Offensive برای پی سی هستند.

عنوان پرطرفدارترین رشته سومین لیگ بازی های رایانه ای نیز به بازی ایرانی Quiz of Kings تعلق می گیرد که رقابت های آن با حضور 2405 نفر آغاز خواهد شد. در رده بعدی عناوین محبوب این دوره، بازی فیفا 17 با 2098 شرکت کننده، 1804 نفر در بازی PES  2017، در بازی کلش رویال تور بانکوک 483 نفر و سرانجام بازی کانتر با 23 تیم 5 نفره خواهند بود.

لازم به ذکر است که مجموع جوایز این مسابقات به رقم یک میلیارد ریال رسیده و قرار است تا قهرمان رشته Clash Royale در آبان ماه به فرانسه اعزام شود.

لازم به ذکر است که 10 درصد شرکت کنندگان در این سری مسابقات زنان هستند. استقبال بانوان از مسابقات این دوره به قدری بالا بوده که رکورد تعداد شرکت کنندگان زن حاضر نیز شکسته شده است.

سومین تور برزیل لیگ بازی‌ های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب شروع به کار کرده است. لازم است بدانید که امکان حضور خانواده ها در مجموعه برج میلاد برای تماشای مسابقات نیز فراهم شده است.

——————-
ورزش سه: ابراهیم عالمه دروازه بان تیم ملی سوریه در دیدار برابر ایران در سرنبان تور آنتالیا نوروز 97 مالزی بود که هواداران خاطرات خوبی از او در دیدار رفت ندارند
او در ادامه گفت: دیدار با ایران برای فوتبال سوریه دیداری حیاتی است که باید در آن بجنگیم. از دروازه تا خط حمله همگی برابر ایران خواهیم جنگید تا برنده زمین را ترک کنیم.

دروازه بان سوریه که در دیدار رفت به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد اظهار نظر جالبی درباره این دیدار دارد: برابر ایران مهم ترین موضوع برای ما گل نخوردن تور زمینی اهواز است و این موضوع اولویت دارد و اصلا نباید برابر ایران دروازه ما باز شود.

ورزش سه: ابراهیم عالمه دروازه بان تیم ملی سوریه در دیدار برابر ایران در سرنبان مالزی بود که هواداران خاطرات خوبی از او در دیدار رفت ندارند. عالمه در گفت و گو با ورزش سه، درباره دیدار با ایران در ورزشگاه آزادی، گفت: بازی بسیار حساسی با تیم اول آسیا داریم و اگر می خواهیم موفق باشیم، باید با دقت و تمرکز در زمین تور ویتنام نوروز 97 ظاهر شویم تا به خواسته های خود دست پیدا کنیم.
عالمه در پایان صحبت های خود، افزود: از لحاظ روحی همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند. یک 90 دقیقه مهم در انتظار تیم سوریه است و همگی برای پیروزی در این بازی تلاش می کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *